fbpx

Packman by GlobalWindowsTrading.com

Packman by GlobalWindowsTrading.com

Budowa domu lub remont mieszkania to ciągła walka z  kosztami. Często wiąże się to z poszukiwaniem kompromisów lub ustępstw, które nie spełnianją w pełni naszych oczekiwań. Ile razy zatęskniłeś za Polskimi cenami artykułów budowlanych, stolarki okiennej i drzwiowej czy też mebli? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodaków w USA, Pack-man pomoże dokonać Ci zakupów w Polsce, zorganizuje transport oraz zabezpieczy i zapakuje Twoje produkty.

Kim Jesteśmy?

Firma Pack-man to firma córka firmy GlobalWindowTrading (GWT) zajmującą się eksportem stolarki okiennej i drzwiowej do USA, Kanady oraz Australii. Jako GWT wysłaliśmy ponad 5000 okien i liczba ta stale rośnie. Z racji coraz częściej pojawiających się pytań dotyczących eksportu mebli i materiałów budowlanych narodził się pomysł na założenie firmy która zaoferuje kompleksową usługę organizacji oraz załadunku towarów zakupionych w Polsce osobom w USA.

Co oferujemy?

Zakres naszej usługi zależy wyłącznie od Twoich potrzeb, a możliwości są ogromne. Przekonaj się sam:

W przypadku zakupu okien i drzwi polecimy Ci sprawdzonych producentów oferujących produkty w cenach fabrycznych. Dzięki wieloletniej współpracy firmy GlobalWindowsTrading z polskimi producentami stolarki otworowej przedstawimy Ci najkorzystniejsze oferty produktów o najwyższej jakości. Oczywiście, jesteśmy otwarci na sugestie klienta i pomożemy przy zamówieniach złożonych u producentów wskazanych przez Ciebie.

Przy zakupie materiałów budowlanych rekomendujemy dokonanie zakupów w największych sieciach handlowych jak Castorma, Leroy Merlin, OBI. Ponieważ wszystkie ceny produktów dostępne są w internecie, daje to pewność i przejrzystość poniesionych kosztów. Dokonaj zakupów online, lub prześlij listę produktów, a my zrobimy to za Ciebie. Osobiście odbierzemy towar z marketu lub skorzystaj z możliwości transportu oferowanego przez market budowlany.

  • Dajemy Ci możliwość nabycia towaru z wielu źródeł –  osobiście zajmiemy się koordynacją dostaw . Nasi klienci dzięki nam kupują po bardzo atrakcyjnych cenach art. sanitarne, materiały budowlane, rolety materiałowe, drzwi wewnętrzne, bramy garażowe, kompletne systemy pokryć dachowych wraz z orynnowaniem, siding i podbitki, śruby, kołki montażowe, pianki i chemię budowlaną, meble;

Twój Towar zostanie przez nas osobiście dodatkowo zabezpieczony, przy użyciu najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Produkty zostaną skonsolidowane w naszym magazynie lub też dostarczone pod wskazany adres dzień przed załadunkiem towaru do kontenera. Pamiętaj, że mniejsze zamówienia  możemy wysłać certyfikowanych skrzyniach transportowychm które spełniają amerykańskie normy fito-sanitarne

Zorganizujemy transport towaru z Polski do Stanów pod wskazany adres.  W zależności od wielkości oraz gabarytów Twoich zamówień towar prześlemy w dedykowanych skrzyniach transportowych lub też w kontenerze.  Nie obawiaj się formalności związanych z dokumentami, przygotujemy komplet dokumentów w Twoim imieniu. W Twojej gestii będzie należała odprawa celna w USA, ale i z tym możemy Ci pomóc.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i indywidualnie podejdziemy do Twoich potrzeb.